Кадр трансляції виступу Путіна

Путін: Росія буде відстоювати права співвітчизників за кордоном, використовуючи весь наявний арсенал

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що Захід перетворює планету на "світову казарму" та нав‘язує іншим країнам свої принципи.

  Виступаючи на нараді послів і постійних представників РФ, Путін заявив, що Росія буде і надалі енергійно відстоювати права своїх співвітчизників за кордоном і використовувати для цього весь арсенал наявних засобів.

  "Хочу, щоб всі розуміли - наша країна буде і надалі енергійно відстоювати права російських, наших співвітчизників за кордоном, використовувати для цього весь арсенал наявних засобів - від політичних і економічних до передбачених у міжнародному праві гуманітарних операцій, права на самооборону", - заявив Путін.

  За його словами, Україна – це кульмінація негативних тенденцій у світових справах. При цьому, Путін підкреслив, що Росія попереджала про це своїх партнерів.

  "Сподіваюся, прагматизм таки восторжествує. Захід позбавиться від амбіцій, від прагнення влаштувати" світову казарму "- розставити всіх по ранжиру, нав'язати єдині правила поведінки і життя суспільства, - заявив російський президент, - Сподіваюся, що Захід почне будувати відносини на основі рівноправності, взаємної поваги, взаємної врахування інтересів".

  Попередній матеріал
  Українські рятувальники на прохання батьків евакуювали з Луганська 31 дитину
  Наступний матеріал
  БТР прикордонників підірвався на міні - 6 бійців поранено
  Теги:
  Loading...