5.ua

Путін ратифікував закон про анексію Криму

  Президент Росії Володимир Путін ратифікував закон про приєднання Криму до складу РФ.

  Раніше сьогодні закон ухвалила Рада Федерації РФ. Таким чином, всі формальні дії щодо анексії Росією Криму завершені.

  Згідно прийнятого закону, до 1 січня 2015 року діє перехідний період, протягом якого мають бути врегульовані питання інтеграції Криму і Севастополя в економічну, фінансову, кредитну та правову системи Росії.

  Світова спільнота вже засудила дії Росії та анексію Криму та заявила, що  не визнаватиме приєднання півострову до складу РФ. В четвер США та Євросоюз застосували більш жорсткі санкції проти Росії, у тому числі й економічні.

  Україна, не згодна з приєднанням її півострова Крим до Росії, на цьому тижні запропонувала ввести візовий режим з РФ, а США вчора оголосили про нові санкції щодо 20 найближчих соратників Путіна і банку "Россия".

  Нагадаємо, сьогодні міжнародні платіжні системи Visa і Master Card перестали обслуговувати банк "Россия", його "дочку" Собінбанк, а також банк "Северный морской путь", який належить Аркадію та Борису Ротенбергам, які ввійшли до санаційного списку США.

  Окрім того, вранці в п‘ятницю обвалилися акції російської газової компанії "Новатэк", після того, як стало відомо, що санкції торкнуться бізнесмена Геннадія Тимченко.

  Фото із відкритих джерел

  Попередній матеріал
  В Кабулі внаслідок атаки бойовиків загинув журналіст AFP з родиною
  Наступний матеріал
  В Мінюсті планують реформи за зразками Польщі та Грузії
  Теги:
  Loading...