Путін погрожує українським росіянам постійним "захистом"

  Росія завжди буде захищати етнічних росіян в Україні та тих українців, хто відчуває свій нерозривний зв'язок з Росією.


  Про це заявив президент РФ Володимир Путін за підсумками переговорів на вищому рівні в Австрії, повідомляє російський "Інтерфакс".

  "Скасування цієї постанови (Ради Федерації про право використання ЗС РФ за кордоном –Ред.) зовсім не означає, що ми не маємо наміру звертати увагу на те, що відбувається в Україні", - сказав він.

  Путін підкреслив, що Росія завжди буде захищати і "етнічних росіян в Україні, і ту частину українського населення, народу, яка відчуває свій нерозривний не тільки етнічний, а й культурний, мовний зв'язок з Росією, відчувають себе частиною широкого російського світу".

  "І ми, звичайно, не тільки уважно стежитимемо, а й відповідним чином реагуватимемо. Сподіваюся, що Збройні сили для цього не потрібні", - сказав Путін.

  Він підкреслив, що Росія хоче створити умови для мирних переговорів в Україні, і цим обумовлено те, що глава держави звернувся до верхньої палати парламенту з проханням про скасування постанови на право застосування ЗС РФ в Україні.

  Разом з тим Путін підкреслив: "Розраховую, що мирний процес розвиватиметься в напрямку вирішення питань про законні права громадян, які проживають у східній частині".

  "Потрібно говорити про зміни в Основний закон, про те, як люди будуть там жити і як вони будуть гарантовані у своїх правах", - вважає Путін.
  Попередній матеріал
  У Міндоходов скоротили 2 тис. податківців та митників
  Наступний матеріал
  Порошенко може скасувати тимчасове перемир’я з терористами на Сході