5.ua

Путін обговорив з Меркель референдум в Криму

  Президент Росії Володимир Путін обговорив по телефону з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і прем'єр -міністром Великобританії Девідом Кемероном ситуацію в Україні і майбутній референдум у Криму.

   Про це повідомляє телеканал Дождь з посиланням на сайт Кремля.

  Путін вважає, що заходи котрі приймаються керівництвом Криму засновані на нормах міжнародного права і покликані забезпечити інтереси населення.

  «Путін підкреслив, зокрема , що легітимним керівництвом Криму вживаються кроки, які грунтуються на нормах міжнародного права і покликані забезпечити законні інтереси населення півострова. Президент Росії також звернув увагу співрозмовників на відсутність будь-яких дій з боку нинішньої влади в Києві з обмеження розгулу в самій столиці і в багатьох регіонах ультранаціоналістичних і радикальних сил» , - йдеться в повідомленні.

  Лідери обмінялися думками щодо можливих міжнародних зусиль з врегулювання кризи.

  «Продовжено обговорення вкрай складної суспільно-політичної ситуації в Україні, а також питань, що стосуються проведення 16 березня цього року референдуму в Криму. Незважаючи на наявні відмінності в оцінках подій, виражена загальна зацікавленість у деескалації напруженості та якнайшвидшої нормалізації обстановки», - йдеться в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Укрзалізниця відновлює попередній продаж квитків до Криму
  Наступний матеріал
  Зникнення літака обвалило акції Malaysia Airlines на 20 відсотків
  Теги:
  Loading...