5.ua

Путін не виключає можливості введення військ в Україну

  Володимир Путін не виключає можливості введення військ в Україну, але сподівається, що до цього не дійде. Про це російський президент заявив під час спілкування з народом у прямому ефірі.

  Путін нагадав, що  таке право йому надав Парламент Росії. Володимир Путін також визнав, що за спиною кримської самооборони стояли російські військові, бо інакше, на його думку, провести референдум на півострові було б неможливо.

  Президент Путін вважає, що Росія мала вдатися до таких заходів, щоб події не розвивалися так, як вони розвиваються в південно-східній Україні.

  Також очільник Росії висловився і про загрозу націоналізму, який, на його думку, постає в Західній Україні. Мовляв, корені цього явища полягають у тому, що українці з Зу довгий час перебували у складі інших, не-російських державних утворень, і були там людьми другого сорту, що породило в них внутрішні відчуття, що призводять в нинішні часи до постання націоналізму у регионі. 

  Південні і східні ж регіони України Путін відкрито назвав Новоросією і висловив здивування тим, що ці землі належать до України. 

  Попередній матеріал
  У Литві прийняли закон про перехід на євро
  Наступний матеріал
  Після затоплення парома у південні Кореї загинули дев‘ять людей, 187 зникли безвісти
  Теги:
  Loading...