Фото kurer-sreda.ru

Путін написав Порошенку листа з погрозами за реалізацію Угоди про асоціацію з ЄС

  Президент Росії Володимир Путін направив українському голові Петру Порошенку листа з погрозами про наслідки реалізації Києвом торговельної частини угоди про асоціацію з ЄС.


  Як пише Reuters, у своєму листі Путін попереджає, що у випадку імплементації угоди закриє доступ до російського ринку. При цьому навіть спроба України змінити законодавство для реалізації угоди про асоціацію викличе негайну відповідь з боку РФ.

  Агентство зазначає, що лист датований 17 вересня - днем затвердження плану імплементації Угоди Кабміном.

  “Ми як і раніше вважаємо, що тільки системні коригування угоди про асоціацію, які беруть до уваги весь спектр ризиків для російсько-українських економічних зв'язків і в цілому російської економіки, дозволять зберегти існуюче торгово-економічне співробітництво між Російською Федерацією і Україною”, - цитує джерело Путіна.

  Глава Росії також зазначив, що наполягає на нових тристоронніх переговорах (Євросоюз, Україна, Росія) щодо виправлення угоди

  Президент України Петро Порошенко підписав договір про асоціацію України з ЄС 17 вересня після того, як воно було схвалене Верховною Радою. Угода набуде чинності в 2016 році, але до кінця 2015 року Україна буде в односторонньому порядку користуватися торговельними преференціями Євросоюзу.

  Після цього російський прем'єр Дмитро Медведєв 22 вересня підписав постанову про введення мит для українських товарів, хоча раніше в Мінекономіки Росії зауважували, що не водитимуть захисні санкції проти України.
  Попередній матеріал
  Через негоду в Україні знеструмлено 39 населених пунктів
  Наступний матеріал
  РФ скоротила видатки на Крим майже у 4 рази
  Loading...