5.ua

Путін нагородив 76-ту десантну дивізію бойовим орденом

  76-ту десантно-штурмову Чернігівська Червонопрапорна дивізію (базується біля м. Псков, РФ) нагороджено бойовим орденом Суворова. Відповідний Указ підписав президент Росії Володимир Путін. Документ опублікований на офіційному сайті глави РФ.


  Зокрема, в Указі йдеться: "За успішне виконання бойових завдань командування і проявлені при цьому особовим складом мужність і героїзм нагородити орденом Суворова 76-у гвардійську десантно-штурмову Чернігівську Червонопрапорну дивізію".

  Про які саме бойові завдання - в Указі не повідомлено, але є численні свідчення того, що військові з цієї частини зараз воюють та гинуть на території України, підтримуючи бойовиків на Донбасі.

  Раніше повідомлялось, що військові сил антитерористичної операції (АТО) увійшли в Луганськ і проводять очищення цього міста на Сході від бойовиків. 

  Нагадаємо , деякі  європейські країни відмовили Україні у військовій допомозі, аби протистояти російський агресії.

  Довідково. Орден Суворова - радянська нагорода часів Другої світової війни. Заснований Указом Презідіуму Верховної Ради СРСР у липні 1942 року (одночасно з орденами Кутузова та Олександра Невського). Орденом Суворова нагороджувалися командири Червоної Армії за видатні успіхи в справі управління військами під час війни. Також орденом нагороджувалися військові частини.
  Попередній матеріал
  Обама збирає саміт членів Радбезу ООН
  Наступний матеріал
  МВС блокуватиме проросійські пропагандистські сайти та сторінки в соцмережах
  Теги:
  Loading...