Фото topwar.ru

Путін може вторгнутися в Україну будь-якої миті - Обама в інтерв‘ю The New York Times

  Президент США Барак Обама поговорив із оглядачем The New York Times Томасом Л. Фрідменом головні проблеми сучасного світу та рішуче дав відповідь на критику своєї зовнішньої політики.

  У волоссі президента Обами побільшало сивини за останні дні, і, безсумнівно, намагається керувати зовнішньою політикою в світі зростаючих розладів, які стали причиною принаймні половини тієї сивини. (На іншу половину може претендувати чайна вечірка), - пише Фрідмен, - Але після проведеної години із ним у Білому домі стає ясно, що президент набрався досвіду за останні шість років і готовий дати рішучу відповідь всім критикам своєї зовнішньої політики".

  За словами Обами, президент Росії Володимир Путін "може вторгнутися" в Україну будь-якої миті, не зважаючи на санкції, і , якщо це станеться, "спроби повернути до функціональних відносини із Росією до кінця мого президентського строку стануть набагато складнішими".

  Президент США приділив значну увагу кризі між Іраком і Палестиною, активізації бойовиків-сунітів в Іраку, триваючій громадянській війні в Сирії і пояснив, що "буде більш глибоко втягувати Америку в події в місцях типу Близького Сходу лише в тій мірі, в якій різні місцеві громади погодяться на інклюзивну політику за принципом "ніяких переможців - ніяких переможених".

  "Зрештою, найбільша загроза Америці, єдина сила, яка дійсно може нас послабити, - це ми самі", - зазначив Обама, пояснивши, що США ніколи не реалізують свій потенціал цілком, поки демократи і республіканці "не перейдуть на той же підхід, якого ми вимагаємо від шиїтів, сунітів і курдів або ізраїльтян і палестинців: ніяких переможців, ніяких переможених, працюйте спільно".

  Попередній матеріал
  За вихідні у Донецьку загинуло троє мирних мешканців
  Наступний матеріал
  СБУ зловила російського військового, який воював на боці "ЛНР"
  Теги:
  Loading...