фото vybor.ua

Путін хоче зробити Медведчука посередником між Києвом та терористами

  Президент РФ Володимир Путін вітає інформацію про початок попередніх контактів лідера громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука в Донецьку і Луганську.


  Про це він заявив 22 червня, повідомляє "Українська правда" з посиланням на російське держінформагентство "РІА Новості", яке цитує прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова.

  "Путін вітає інформацію про початок попередніх контактів Віктора Медведчука в Донецьку і Луганську. Медведчук, як відомо, є лідером громадського руху "Український вибір", послідовно підтримує ідею федералізації України. Одночасно він користується повагою в Києві, з ним знайомі і на Заході", – зазначив Пєсков.

  ЗМІ повідомляє, що в ході переговорів з представниками "ДНР" Медведчук отримав згоду на зустріч з місією ОБСЄ щодо налагодження діалогу між Києвом і південним сходом України, яку РФ підтримує на рівні посла.

  "Президент Росії вже неодноразово заявляв про те, що врегулювання кризи на Україні можливо тільки через мирний діалог і врахування інтересів східних регіонів країни", – зазначив Пєсков.

  Попередній матеріал
  У Львові під консульством РФ співали про Путіна і палили його світлини
  Наступний матеріал
  У Севастополі окупанти затримали журналістів "Громадського ТБ"