5.ua

Путін хоче ввести свої санкції проти Заходу

  Путін обурився санкціями щодо Росії з боку світової спільноти, і запропонував уряду РФ розробити власні обмеження щодо низки західних держав. Таку пропозицію він озвучив напередодні на зустрічі з тимчасовим виконувачем обов’язків губернатора Воронезької області.


  Путін аргументував таке рішення тезами про рівність і міжнародні угоди: мовляв, виробники з різних країн повинні перебувати в рівному конкурентному середовищі, бо це відповідає інтересам нацбезпеки та правилам СОТ.

  "Політичні інструменті тиску на економіку неприйнятні, вони суперечать всім нормам і правилам", – бідкається Путін, і переходить до погроз: "В зв’язку з цим російський уряд вже запропонував певні заходи у відповідь на так звані "санкції" з боку деяких країн. Думаю, що в сучасних умовах з метою забезпечити інтереси вітчизняних товаровиробників ми цілком би могли про це подумати".

  Прикметно, що економічними санкціями обурена людина, для якої економічний шантаж – зокрема, у газових питаннях – була постійним і улюбленим важелем політичного тиску на сусідні країни.

  Нагадаємо, у відповідь на російську агресію в Україні санкції проти Росії запровадила ціла низка держав, зокрема США, Канада, держави ЄС, Японія, Австралія, Швейцарія. Обмеження застосували не лише до осіб, причетних до дестабілізації ситуації в Україні, але й до цілих секторів російської економіки.

  Попередній матеріал
  Coca-Cola відкликала рекламу із чотирьох російських каналів
  Наступний матеріал
  Українська авіація не бомбардувала Донецьк - РНБО
  Теги:
  Loading...