lenta-ua.net

Путін хоче провести черговий етап переговорів щодо України у Відні

  Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з австрійським канцлером Вернером Файманном і запропонував провести у Відні черговий етап мирних переговорів щодо України.


  Про це повідомляє сайт австрійської газети Österreich з посиланням на канцлера, пише "Українська правда".

  За даними видання, Путін подзвонив Файманну через півгодини після повернення канцлера з Риму, де той обговорював долю України з главою зовнішньополітичного відомства ЄС Федерікою Могеріні.

  Österreich зазначає, що "вибухонебезпечна" розмова, яку Путін хотів проводити лише по захищеній від прослуховування лінії, тривала 20 хвилин і велася німецькою мовою.

  Австрійський канцлер озвучив Путіну чотири вимоги з боку ЄС: якомога швидше вивести зі сходу України всіх російських військових, визнати суверенітет і цілісність України, забезпечити охорону українського кордону з метою не допустити повторного проникнення російських солдат і забезпечити підтримку мирного процесу в Україні з боку Кремля.

  У свою чергу Путін заявив, що "бачить поступовий позитивний розвиток подій в Україні" і запевнив, що "високо цінує" мирні намагання Файманна.

  Як пише видання, австрійський канцлер одразу повідомив про розмову німецькій колезі Ангелі Меркель, яка, як зазначається, зраділа такому посередництву.

  Проте сам Файманн наголосив, що до остаточної цілі ще далеко.
  Попередній матеріал
  Ректор-хабарник Мельник хоче стати міським головою
  Наступний матеріал
  Євромайдан висунули на здобуття премії Європарламенту
  Теги:
  Loading...