kvedomosti.com

Путін і Баррозу поговорили про домовленості щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

  Росія не змінюватиме нинішнього режиму торгівлі з Україною.


  Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу, йдеться у прес-релізі Єврокомісії, передає "Радіо Свобода".

  Баррозу і Путін обговорили п'ятничні домовленості щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС і поглиблення Зони вільної торгівлі.

  "Це рішення має бути імплементоване і наразі воно обговорюється країнами-членами ЄС. У цьому контексті президент Путін підтвердив, що Росія не змінюватиме нинішнього двостороннього режиму торгівлі між Москвою та Києвом", – сказано в повідомленні.

  У Єврокомісії також зазначають, що Баррозу і Путін обговорили ситуацію в енергетиці і погодили проведення тристоронньої зустрічі за участю України, Росії і ЄС на рівні міністрів. "Найближчим часом Росія запропонує дату цієї зустрічі", – кажуть у Єврокомісії.

  Як повідомляється, Жозе Мануель Баррозу наголосив на необхідності виконання усіх 12 пунктів мінських домовленостей щодо припинення вогню на Донбасі. "Обоє президентів погодилися, що ці кроки мають носити політичне і мирне вирішення з дотриманням українського суверенітету та територіальної цілісності", – говорять в Єврокомісії.

  Водночас у Кремлі повідомили, що під час розмови Путін і Баррозу особливу увагу приділили "домовленостям з відтермінування застосування Угоди про асоціацію між Україною і ЄС".

  "Обговорено низку актуальних питань щодо відносин Росії та ЄС. Особливу увагу приділено практичній реалізації досягнутим за підсумками тристоронніх консультацій у Брюсселі 12 вересня домовленостям з відтермінування застосування Угоди про асоціацію між Україною і ЄС до 1 січня 2016 року", – говорять у Кремлі.
  Попередній матеріал
  РНБО має найближчим часом запровадити санкції проти 200 росіян і ряду російських компаній
  Наступний матеріал
  Українське "Плем'я" перемогло на Міланському кінофестивалі
  Теги:
  Loading...