Фото www.nbm.md

Путін дав команду відвести війська від українського кордону - Кремль

  Президент РФ Володимир Путін дав наказ повернути війська , що брали участь в навчаннях на кордоні з Україною , в місця постійної дислокації.


  Про це повідомила прес-служба Кремля, передає Интерфакс.

  "У зв'язку із завершенням планової весняної фази підготовки військ , що передбачала їх передислокацію і проходила , зокрема , на полігонах в Ростовській , Білгородській і Брянській областях , В.Путін дав команду міністру оборони (Сергію Шойгу – ред.) повернути війська , що брали участь у навчаннях , в місця постійної дислокації і продовжити бойову підготовку на прилеглих полігонах " , - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, за словами самого ж Путіна, російський військ біля кордолнів з Україною уже давно немає. 7 травня після зустрічі із головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером Путін заявив, що Росія відвела війська від кордонів з Україною. "Нам весь час говорили, що турбують наші війська на українському кордоні
  - ми їх відвели, вони знаходяться сьогодні не на українському кордоні, а  в місцях, де вони проводять свої регулярні заняття на полігонах", - заявив тоді російський президент.

  Однак і українські прикордонники, і НАТО, і Пентагон заявили, що ніяких ознак відведення військ немає.
         
  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли військових із-за будівлі дитсадка
  Наступний матеріал
  Сьогодні останній день зміни виборчої адреси