Принц Гаррі воює в Афганістані на рівні із рештою британських вояків

  Британський принц Гаррі воює в Афганістані із бойовиками Талібану. Як повідомило Міноборони Об`єднаного Королівства, його служба триває уже два з половиною місяці. Гаррі бере участь у бойових діях на рівні із рештою британських вояків.
  Нагадаємо, торік Гаррі прагнув потрапити з британськими військовими до Іраку, та його не пустили через міркування безпеки. Адже молодший син принца Чарльза та загиблої принцеси Діани - третій у черзі на британський престол і ласа мішень для терористів. Та, зрештою, Лондон поступився - і відпустив Гаррі повоювати. Його "місію" дотепер тримали у таємниці, щоб не заохочувати терористів. Утім, днями інформація про службу Гаррі просочилася назагал, і британська армія змушена була її підтвердити.

  Принц Гаррі: "Я - на кордоні сил коаліції. Так, це небезпечно... Я хотів розповісти про це Королеві, та мене випередили: "привіт, як вам ЦЕ?", і вона сказала: "чудово!" Вона страшенно хотіла мене здихатися. Насправді ж, Єлизавета ІІ підтримує усіх своїх солдатів. Сподіваюся, вона пишатиметься і мною. Думаю, моя мати також пишалася б".
  Попередній матеріал
  В`язнів тюрем у США більше, ніж будь-де у світі
  Наступний матеріал
  Незвичайний фонтан встановили в Нью-Йорку
  Теги:
  Loading...