5.ua

"Приморських партизан" в Росії засуджено на довічне ув'язення

  Приморський крайовий суд виніс вирок членам групи так званих "приморських партизан", визнаних винними в декількох вбивствах. Трьох (Олександра Ковтуна, Володимира Ілютікова та Олексія Нікітіна), засудили до довічного терміну в колонії особливого режиму,- повідомляє "РІА Новості".


  Решту учасників угрупування засудили до ув'язнення в колонії суворого режиму: Романа Савченко - до 25 років позбавлення волі, Максима Кирилова - до 22 років, а Вадима Ковтуна - до восьми років і двох місяців. Присяжні визнали Вадима Ковтуна співучасників вбивства, але вирішили, що він не був членом групи.

  4 лютого 2014 року всім шістьом фігурантам кримінальної справи "приморських партизан" присяжні винесли звинувачувальний вердикт. При цьому п'ятеро обвинувачених (усі, крім Вадима Ковтуна ) визнали свою провину лише в незначних злочинах , заявивши в суді , що вбивства скоювали Андрій Сухорада та Олександр Солодких – які загинули при затриманні. Вадим Ковтун стверджував, що взагалі не має відношення до "партизан".

  "Приморських партизан" визнали винними у вбивстві чотирьох наркоторговців і двох міліціонерів, а також у заподіянні шкоди здоров'ю чотирьом міліціонерам та у інших злочинах. Учасників угруповання затримали в червні 2010 року. Самі ж "партизани" заявляли , що боролися з тими співробітниками МВС, які займалися наркоторгівлею.
  Попередній матеріал
  Майже півтисячі кримських сімей виявили бажання переселитись до Львівщини
  Наступний матеріал
  В Харкові скоєно замах на Кернеса
  Теги:
  Loading...