5.ua

Прикордонники України отримають від США допомогу на $7 млн

  Прикордонне відомство України отримає від Міністерства оборони США додатковий пакет допомоги у розмірі $ 7 млн. для забезпечення потреб безпеки на державному кордоні.

   Про це пресс-служба ДПС України повідомила 12 травня.

  Частину обладнання, призначеного для посилення охорони кордону, Державна прикордонна служба України вже почала отримувати  у рамках проекту міжнародно-технічної допомоги,  а саме: паливні насоси, колючий дріт, акумулятори для автомобілів, запчастини, біноклі, засоби зв'язку для забезпечення охорони кордону.

  "Близько 3 мільйонів доларів США буде надано для підтримки персоналу Державної прикордонної служби України, який виконує свої завдання на кордоні.   На ці кошти буде придбано палатки, службові модулі, генератори напруги, обігрівачі, цистерни для питної води і палива. Ще близько 4 мільйонів доларів США буде витрачено для покращення потенціалу прикордонного відомства, а саме закупівлі обладнання для  забезпечення зв'язку, технічного контролю і спостереження", - повідомили у  прикордонному відомстві України

  Як зазначається, уся  техніка та обладнання будуть закуплені офісом агентства зменшення загроз при Посольстві США в Україні та передана українському прикордонному відомству протягом трьох найближчих місяців.

  Попередній матеріал
  Росія розглядає способи відмовитися від українських газосховищ
  Наступний матеріал
  Заява Губарєва про те, що Ахметов фінансує сепаратистів - дурниці - Єфремов
  Теги:
  Loading...