Причиною смерті Чавеса став інфаркт

  Причиною смерті президента Венесуели Уго Чавеса - став інфаркт. Про це заявив генерал Хосе Орнелья - він очолював президентську охорону.

  Напередодні - труну з тілом Уго Чавеса перевезли зі шпиталю до військової академії Каракаса. Її супроводжували тисячі людей. Жалобна процесія тривала понад сім годин. До завтра - тіло команданте залишатиметься у Залі Слави Академії, де з ним зможуть попрощатися усі охочі. За даними ЗМІ, Чавеса поховають у національному Пантеоні країни, поруч з останками венесуельського героя Симона Болівара. До моменту похорону - артилерія щогодини даватиме залпи. У країні - семиденна жалоба. На цей період - заборонили продавати та вживати алкоголь. Президент Венесуели Уго Чавес - помер напередодні після дворічної боротьби з онкозахворюванням.

  Перший венесуелець: "Наша країна потерпала від бідності та соціальної несправедливості, поки не прийшов Уго Чавес. Він усе змінив на краще, і ми завжди будемо йому вдячні за це".

  Другий венесуелець: "Він був надзвичайною людиною. Нам Його послав Господь, не інакше. І навіть після смерті Чавеса ми завжди пам`ятатимемо і поважатимемо команданте".


   

  Попередній матеріал
  Підозрюваного у вбивстві харківського судді затримали правоохоронці
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії африканський лев загриз співробітника закладу
  Теги:
  Loading...