Причина загибелі людей під час пожежі у Китаї - недбальство керівників

  Недбальство стало основною причиною загибелі працівників птахофабрики під час пожежі, що спалахнула на північному сході Китаю. Так вважає місцева влада. Частина аварійних виходів підприємства була закрита, тому робітники не змогли вчасно залишити охоплене вогнем приміщення.

  За останніми даними, загинули майже 120 людей. Ще понад сім десятків опинилися у шпиталях з опіками та отруєнням чадним газом. Полум`я загасили лише за кілька годин. На місці інциденту працюють рятувальники. Вони кажуть, що число загиблих може зрости. Нагадаємо, пожежа на птахофабриці сталася напередодні. Основні версії займання - вибух аміаку або коротке замикання.

  Постраждалі: "В одному з цехів вибухнув і загорівся електричний щиток. За лічені хвилини вогонь охопив усі стіну і перекинувся на інші. Невдовзі горіло все приміщення".

  Постраждалі: "На фабриці було чимало легкозаймистих матералів, а стіни покриті олійною фарбою. Тож усе одразу зайнялося. А дим був токсичним".

  Постраждалі: "Ми не могли вийти: усі аварійні виходи були зачинені, головний вхід - теж. Довелося вистрибувати з вікон..."

  Попередній матеріал
  Саудівський принц погуляв у Євродіснейленді на $20 млн
  Наступний матеріал
  У Німеччині фермери протестують через низькі закупівельні ціни на продукцію
  Теги:
  Loading...