Протести за відставку Уго Чавеса у Венесуелі (репортаж)

  Десятки тисяч громадян Венесуели вимагають відставки президента країни Уго Чавеса. На вулиці Каракаса їх вивели лідери опозиції. Люди занепокоєні, що життя в країні погіршується з кожним місяцем. Чавес відкинув усі звинувачення на свою адресу та закликав опонентів досягати своєї мети правовим шляхом.

  У постійному відключенні електроенергії, перебоях із постачанням води, стрімкому поширенні злочинності та багатьох інших проблемах звинувачують десятки тисяч венесуельців президента Уго Чавеса. Вони провели мітинг на вулицях столиці - Каракасі, закликаючи чільника держави добровільно залишити свій пост. Протестувальники також виступили проти перетворення Венесуели на соціалістичну країну.

  Президент Венесуели Уго Чавес відкинув усі закиди опонентів та заявив, що його популярність серед народу постійно зростає. На противагу опозиційному мітингу він зібрав своїх прихильників на іншій площі столиці.

  Чавес перебуває на посту президента Венесуели вже одинадцять років. Свій мітинг опозиція присвятила до річниці скинення останнього диктатора країни. У тисяча дев`ятсот п`ятдесят восьмому було повалено правління генерала Маркоса Хіменеса.

  Олександр Войтко, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Бен Ладен взяв відповідальність за інцидент на рейсі Амстердам-Детройт
  Наступний матеріал
  Відкрито виставку про поневіряння священиків за часів СРСР
  Теги: