Протести у Туреччині: за даними соцмереж, протестувальники заблокували міст

  Посилюються протести у Туреччині. Люди будь-що намагаються потрапити до центру Стамбула - і водою, і мостом через Босфор. За останніми повідомленнями із соціальних мереж, куди пишуть протестувальники, вони заблокували міст.
  Люди обурені жорстокістю, яку застосувала влада розганяючи мітинг проти забудови скверу в центрі міста. Проти екологів та інших активістів поліція застосувала гранати із сльозогінним газом, водомети, кийки та гумові кулі. Понад сотня людей були поранені, є офіційно не підтверджена інформація про загиблих. Після таких дій поліції на вулиці вийшли десятки тисяч людей, і вони вимагають не лише відмови влади від забудови історичного центру Стамбула, але й відставки прем`єра Ердогана. Той вже визнав надмірними дії поліції, але сквер за його словами, усе одно забудують.

  Реджеп Таїп Ердоган, прем’єр-міністр Туреччини: "У будь-якій країні світу уряди вживають превентивних заходів проти подібних рухів. Саме цим ми і займаємося. Протиправне використання сльозогінного газу вже розслідує наше відомство. Я не заперечую, що воно таки мало місце".
  Попередній матеріал
  Королевська вимагає від керівників місцевих адміністрацій перевірити всі санаторії та оздоровчі табори [відео]
  Наступний матеріал
  Туреччина охоплена масовими протестами
  Теги: