Протести у Лівії жорстоко придушено

  Урядові війська взяли під контроль Зелену площу Тріполі. Протести в столиці Лівії були жорстоко придушені.

  Водночас, як повідомляють ЗМІ, портивники Муамара Каддафі захопили штаб квартиру правлячої партії. Аль Джазіра повідомляє про підпал урядової будівлі та поліцейських відділків. Натомість місто Бенгазі контролюють ждемонстранти. Вони об`єднуються у народні дружини, щоб запобігти насильству та мародерству. Лівійський лідер Муаммар Каддафі подій не коментує. Натомість виступив на державному телебаченні його син Саїф. Він пообіцяв захищати владу до останньої кулі.

  Сеїф Каддафі, син лівійського лідера Муаммара Каддафі: "Проллється кров. Ріки крові. Ви будете тікати із Лівії, оскільки нафти вже не буде і всі нафтові компанії виїдуть звідси, а також усі іноземці. Не буде роботи. Але світова спільнота не допустить хаосу у Лівії. Вона втрутиться, щоби зупинити це. Так і буде, і ви помиляєтесь, якщо чекаєте іншого. Дві тисячі кілометрів берегової лінії Лівії - поряд із Європою, усього півгодини шляху. Тому світ не допустить безладу в нашій країні".  

  Іноземні держави готуються до евакуації своїх громадян із Лівії. Кілька країн ЄС уже направили свої літаки на Мальту, найближчу до неспокійного регіону державу. Росія вивозить співробітників своїх компаній, зокрема "Газпрому" та Російської залізниці. Про евакуацію оголосила і Туреччина. Утім турецьким літакам приземлитися у лівійському аеропорту не вдалося.

  Попередній матеріал
  МЗС України закликало громадян утриматись від поїздок до Лівії
  Наступний матеріал
  На Вінниччині селяни добувать вапняк із покинутих штолень [відео]
  Теги: