Протести у Бангкоку

  Між тим у Бангкоку тисячі людей - знову на вулицях. Протестувальники вийшли на мітинг перед анонсованим уже на завтра - блокуванням тайської столиці.

   

  До столичних активістів - долучилися люди, що з’їхалися з регіонів. Їхня мета - відсторонити від влади чинну виконувачку обов’язків прем’єра та її кабінет. Опозиціонери обіцяють паралізувати автомобільний рух на двадцяти основних перехрестях Бангкока. Проїзд дозволять лише міським автобусам. Акція, за задумом організаторів, триватиме кілька днів, або й тижнів. Влада йти на поступки не збирається і навіть припускає запровадження надзвичайного стану. Порядок на вулицях Бангкока у понеділок - охоронятимуть від 15 до 20 тисяч поліцейських. Утім, мітингарі налаштовані рішуче.

  Перший таїландець: «Я переконаний - ми обов’язково переможемо. Не знаю, коли це станеться, але народ відстоюватиме свою позицію, і нинішній уряд полишить владу».

  Другий таїландець: «Непокоюся, що можуть спалахнути сутички. Правоохоронці пообіцяли цього не допустити, але все може трапитись. Та відмовлятися від боротьби зараз не можна».

  Попередній матеріал
  Після розгону Євромайдану 30 листопада досі не знайшли 3 людей
  Наступний матеріал
  На Майдані Незалежності триває Народне віче
  Теги: