Протести проти НАТО не припиняються у Ісламабаді

  Протести проти НАТО не припиняються у Ісламабаді. Вони почалися в суботу, коли американські гелікоптери помилково обстріляли пакистанський КПП на кордоні з Афганістаном. Унаслідок обстрілу загинули двадцять чотири пакистанських солдати.

  Крихка дружба Сполучених Штатів та Пакистану опинилася під загрозою. Після суботнього нальоту пакистанці щодня виходять на вулиці протестувати проти США та Північного Альянсу. Вимоги залишаються незмінними: захистити країну від іноземного вторгнення та покласти край війні в Афганістані. В Карачі у протестах взяли участь навіть діти. Мітингарі обіцяють не зупинятися, доки їхні вимоги не будуть виконані.

  Сохел Бег Нурі, лідер організації "Фронт борців за правосуддя": "У нас - вільна країна. Якщо будь-хто зазіхатиме на нашу незалежність, ми організуємо по всій країні такі протести, як оцей".

  Трагедія, що сталася, змусить переглянути відносини з Америкою - заявив прем`єр-міністр Пакистану. Уряд країни вимагає від Споучених Штатів звільнити авіабазу на заході країни протягом п`ятнадцяти діб. Деякі політики закликають до більш радикальних дій. А саме - покласти край військовій співпраці з НАТО і тим самим залишити Альянс без союзників на прилеглих до Афганістану територіях. 

  Імран Хан, пакистанський політик: "Щодня гинуть наші солдати і громадяни. А ті, за яких вони віддають життя, напали і вбили двацять чотири наших військовослужбовців. Я це засуджую і повідомляю пакистанському уряду, що настав час вийти з американської війни".

  Тим часом, Вашингтон висловив співчуття родинам загиблих і пообіцяв розслідувати усі осбтавини трагедії.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Від штормових вітрів потерпають північні регіони Польщі
  Наступний матеріал
  На зимові свята українці відпочиватимуть 6 днів
  Теги: