Протести проти дій Цахалу досягнули Ізраїлю

  Протести проти дій Цахалу вже досягнули Ізраїлю. У Єрусалимі ізраїльтяни вийшли на вулиці, щоб висловити незгоду з діями уряду та військових.

  Це перша антивоєнна демонстрація з того, часу, як розпочалися бомбардування сектору Ґаза 27-го грудня. Разом з тим, соцопитування кажуть - трохи більше половини ізраїльтян виступають за продовження операції. 20 відсотків - за негайне припинення вогню. Така сама кількість - виступає за початок наземної операції. З початку військових дій загинули 4 ізраїльтян та 4 сотні палестинців. З них, за даними Організації об"єднаних націй - 60 людей - цивільні, більше половини з яких - діти.

  Люди: "Я вважаю, що війна - це катастрофа для обох сторін. Ми повинні зупинитися та почати переговори з палестинцім. Дати їм можливість створити свою державу, вільну державу. А замість цього ми ніяк не можемо вибратися з цього кола насильства. Люди гинуть, ми повинні зупинитися. Сподіваюся, що не лише місцеві лідери, а й з усього світу посприяють тому, щоб запанував мир".

  Люди: "Ми тут, щоб виразити протест проти насильства, яке робиться у Ґазі. Ми, ізраїльтяни проти цього. Ми не схвалюємо війни. Вони нікуди не веде. Якщо Ізраїль хоче миру, то наші лідери повинні подумати про інші способи відносин з Палестиною".

  Попередній матеріал
  Вибух на новорічній вечірці у Колумбії - 5 людей загинули
  Наступний матеріал
  Єгипетське судно "Blue Star" захопили сомалійські пірати
  Теги:
  Loading...