Протести охопили місто Кветта в пакистанській провінції Белуджистан

  Протести охопили місто Кветта в пакистанській провінції Белуджистан. Мешканці - вимагають від влади захисту. В суботу в місті стався теракт, унаслідок якого загинули понад 80-т людей.

  Серед них - чимало дітей. Подвійний вибух стався в шиїтському кварталі. Відповідальність за напад взяло радикальне суннітське угруповання. Тепер шиїти - відмовляються ховати загиблих, доки їхній громаді не гарантують безпеку. Вони вимагають ввести до провінції Белуджистан війська. Постраждалі звинувачують владу у бездіяльності. Якщо за дві доби нічого не зміниться - протестувальники погрожуть масовими страйками та акціями протесту. Шиїти - складають одну п`яту населення Пакистану. Загострення міжконфесійної боротьби - почалося напередодні парламентських виборів. Якщо в Белуджистані запровадять надзвичайний стан, їх скасують або перенесуть.

  Алама Алві, лідер шиїтської громади: "Ми вимагаємо негайного арешту терористів, відповідальних за ці вибухи. Їх мають судити та покарати".

  Талат Масуд, експерт з безпеки: "Міжконфесійний конфлікт набирає обертів. Він уже не обмежується Белуджистаном - сутички відбуваються в Карачі, багатьох інших містах. Я знаю, що лише в Белуджистані є кілька таборів бойовиків. Але їх не затримують, проти них не застосовують жодних санкцій".

  Попередній матеріал
  Кульбіда: В Україні буде утримуватися зимовий характер погоди
  Наступний матеріал
  Чавес повернувся до Венесуели
  Теги:
  Loading...