Протестувальники у Таїланді викрали поліцейського

  Сталося це після того, як опозиція витіснила правоохоронців із контрольного пункту поряд з міжнародним аеропортом Бангкока. Поліція опору не чинила, вирішивши відступити. Один з поліцейських не встиг цього зробити і троє активістів заштовхали його до авто і вивезли у бік летовища.
  Простести у тайській столиці - можуть стати ще масштабнішими. Опозиція, яка блокує авіасполучення у Бангкоку, закликає сьогодні прийти до аеропортів усіх своїх однодумців. Поліція і армія, - відмовляються атакувати опозицію - попри накази прем`єр-міністра країни. Натомість - ведуть з активістами - мирні переговори. Зокрема, на прохання силовиків, тайці уже звільнили - дороги довкола аеропорту. Тим часом - поки тривають перемови - транспортники Таїланду у паніці. 100 тисяч туристів не можуть вилетіти із Бангкока. Єдиний вільний шлях додому - через військове летовище Утапао. Тайські авіалінії запевняють, що через день-два - почнуть вивозити туристів до сусідніх країн - Сингапуру і Малайзії. 

  Саме звідти вирушили 220 українських туристів. Літак "Аеросвіту" вдалося відправити до Києва із чотиригодинною затримкою. Його чекають у Борисполі близько третьої дня.
  Попередній матеріал
  Купівля автомобіля - як спосіб вберегти гроші від знецінення (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У Мумбаї ховають главу антитерористичного відділу поліції
  Теги:
  Loading...