Протестувальники у Лондоні не полишають ділового центру міста

  Протестувальники у Лондоні не полишають ділового центру міста. Другий день поспіль активісти всесвітнього руху "Захопи Волл-Стріт" ночують у наметах перед собором Святого Павла.
  Акцію проводять - мирно. Фінансистів та бізнесменів, яких звинувачують у скруті простого народу, ніхто не зупиняє і не перешкоджає їм іти до офісів. Активісти лише закликають перехожих долучитися до їхнього протесту і погрожують ночувати у наметах, щонайменше, тиждень  - допоки влада не дослухається і не припинить заощаджувати на пересічних громадянах. Акції протесту у Лондоні стартувала ще у субботу, коли більш як вісімдесят країн світу - приєдналися до руху "Захопи Волл-Стріт". Люди невдоволені тим, що уряди рятують банки та бізнес за рахунок платників податків.  

  Крег Вілкінсон, протестувальник: "Це несправедливо! Капіталізм ніколи наповну не дбав про людей, але принаймні забезпечував роботою, яка приносила добробут родинам. Останніми роками кількість безробітних зросла. Тоді як величезні корпорації тільки збільшують свої прибутки".

  Тіллі, протестувальниця: "Нам треба заощаджувати на всьому. Тоді як за наш рахунок збагачується увесь цей фінансовий район великого бізнесу".

  Попередній матеріал
  Нова хвиля страйків у Греції
  Наступний матеріал
  На Кубі протестували "Жінки в білому"
  Теги: