Протест під парламентом Нідерландів влаштували мігранти зі Східної Європи

  Протест під парламентом Нідерландів влаштували мігранти зі Східної Європи. Вони вимагають від влади розібратися зі скандальним інтернет-сайтом депутата Ґерта Вілдерса. Нам цій веб-сторінці він пропонує голандцям скаржитися на східноєвропейців, що працюють у Нідерландах.

  Більшість із десятків тисяч коментарів - стосуються болгар, поляків та румунів. Нідерландський уряд уже відмовився закрити сайт, заявляючи, що це справа Партії свободи, яку очолює Вілдерс. Ця політсила є третім партнером у провладній коаліції і знана жорсткою політикою проти імігрантів, передусім - мусульман. Вілдерс зажив скандальної слави у 2008-му, коли зняв документальний фільм "Фітна". У ньому текст Корану переплітався із відео терактів, скоєних мусульманами. За розпалювання релігійної ворожнечі політика судили в Амстердамі, але суд його виправдав.

  Мартін Ширков, член болгарської фундації: "Ми не п’яниці і не злодюжки. І повинні пояснити Вілдерсу, що його політика застаріла. Спочатку він накинувся на мусульман і не досяг успіху в цьому напрямку. Тепер - взявся за вихідців зі Східної Європи. А потім, можливо, - і за своїх співвітчизників, голандців. Ціла Європа намагається розв’язати фінансову кризу, а він обзиває нас алкоголіками і крадіями".

  Малґожата Бос-Карчевська, голова Польського товариства у Нідерландах: "Польські мігранти із цілої Європи надіслали листа прем’єрові Нідерландів. Його просять негайно вжити заходів проти сайту Герта Вілдерса".

  Попередній матеріал
  Весна прийшла до столиці тимчасово
  Наступний матеріал
  У Тернополі розбили захисне скло на меморіальній дошці журналісту Пелиху
  Теги: