Протест банківських працівників у Мадриді

  Протест банківських працівників у Мадриді. Сотні людей зібралися перед будівлею біржі, щоби висловити обурення запланованими масовими звільненнями.

  Дві найбільших фінансових установи Іспанії - планують масштабну реструктуризацію. За даними організаторів акції, внаслідок цього роботу втратять до дев`яти тисяч людей. Керівництво банків пояснює - необхідно скоротити видатки в умовах економічної кризи. Протестувальників такі заяви не задовільняють. Профспілки банківських службовців обіцяють не припиняти протести, допоки банкіри - не відмовляться від масових скорочень.  

  Марія Галлардо, співробітниця банку: "Ми усі платимо за наслідки фінансової кризи - і службовці банків, і їхні клієнти. У нас відбирають роботу і зарплати, а мільйонери за рахунок цього отримують надприбутки. Це несправедливо!"

  Хуан Вінсенте Кальдеро, речник профспілки банківських службовців: "Клієнти банків зараз - і без того знервовані фінансовими негараздами у регіоні. Не можна на додачу звільняти співробітників фінустанов, це може викликати справжню паніку серед вкладників".

  Попередній матеріал
  Вірменія скасувала візовий режим із країнами ЄС
  Наступний матеріал
  У справжній погоні за щастям взяли участь мешканці Японії
  Теги:
  Loading...