Останнє звернення Обами на посту президента США
Останнє звернення Обами на посту президента США 5 канал

Прощальний лист Обами: яке напуття дав 44-й президент США американському народові

  "Наймогутніше слово в нашій демократії - це слово "Ми"... Ми впораємося", – запевнив Обама американців

  Президент США Барак Обама, термін повноважень якого спливає уже завтра, 20 січня, звернувся до американських громадян із прощальним листом. У ньому Обама нагадав, що в Білому домі існує традиція залишати в овальному кабінеті лист наступному президенту, передає DT.ua.

  Як зазначив Обама, "перед тим, як я залишу листа 45-му президенту, я хочу ще раз подякувати вам за честь бути вашим 44-м президентом. Тому що все, чого я навчився за цей час, я навчився завдяки вам. Ви зробили мене кращим як людину і як президента", – йдеться у зверненні американського президента.

  Повідомляється, що Обама згадав працю американських науковців, які допомагають пораненим військовим. Також він відзначив, як змінюються життя сімей, шлюби які визнали рівними з традиційними. За словами Обами, важливим є і те, як діти своєю щедрістю нагадують про обов'язок піклуватися про біженців, один про одного, працювати заради миру.

  "Всі ці вісім років ви були джерелом доброти, життєстійкості і надії, з яких я черпав силу", – запевнив президент США.

  Крім того, Обама згадав і про перспективи американського суспільства та політичної системи США. Зокрема, він заявив, що "США – це не проект однієї людини".

  "Наймогутніше слово в нашій демократії – це слово "Ми". Ми – народ. Ми впораємося", – наголосив глава держави. Він додав, що майбутнє країни – в щоденних проявах громадянської позиції.

  "Всі ми, незважаючи на те, яку партію підтримуємо, повинні продовжувати цю роботу – роботу громадянина. Не тільки тоді, коли проходять вибори, не тільки коли під загрозою наші приватні інтереси, але і на всьому проміжку життєвого шляху", – проголосив 44-й президент.

  Свою промову президент Обама закінчив фразою "Так, ми можемо" (Yes, we can). Це слоган його виборчої кампанії 2008 року.

  Як відомо, сьогодні, 20 січня, у Вашингтоні відбудеться інавгурація 45-го президента США Дональда Трампа. Усі сьогоднішні урочистості у США "5 канал" транслюватиме наживо.

  Попередній матеріал
  В аеропорту "Київ" виявили розшукуваного Інтерполом росіянина
  Наступний матеріал
  У Давосі відбулись ґрунтовні переговори Порошенка із новим генсеком ООН: про що говорилося
  Теги:
  Loading...