Фото FRANCE 24

Пропалестинська молодь влаштувала безлади у Парижі

  У передмістях Парижу відбулися масові заворушення, спричинені забороною влади провести мітинг проти ізраїльської агресії у секторі Газа.

  Як пише Associated Press, пропалестинськи налаштовані активісти підпалювали автомобілі, розбивали вітрини магазинів, а також атакували дві синагоги, одну із яких закидали "коктейлями Молотова".

  Щоб розігнати натовп поліція змушена була застосовувати сльозогінний газ та травматичну зброю.

  Як зазначає агентство, у паризькому передмісті Сарсель, де проживає багато євреїв, це вже друге заворушення за останні кілька днів.

  Антиізраїльський мітинг влада Парижу заборонила, щоб уникнути жертв.

  У Франції, де проживають одні із найбільших діаспор євреїв та мусульман у Західній Європі, загострення арабо-ізраїльського конфлікту викликало зростання напруги та збільшення кількості сутичок.

  Нагадаємо, напередодні Рада Безпеки ООН розглядала питання ескалації кризи між Ізраїлем та угрупуванням ХАМАС та ізраїльську військову операцію у сеторі Газа. ООН закликав єврейську державу негайно припинити насилля, а бойовиків ХАМАС - припинити провокації.

  За два тижні військової операції "Захисний рубіж" загинуло вже майже 500 палестинців, більшість із яких мирні жителі. У той же час, Ізраїль повідомляє про 18 загиблих солдатів зі своєї сторони.

  Попередній матеріал
  Центр розмінування ЗСУ підсилює підрозділи АТО групами саперів
  Наступний матеріал
  Рада розгляне завтра питання про часткову мобілізацію
  Теги:
  Loading...