"Професійні хохли" та екс-регіонали: Журналіст із Москви назвав головні тренди "Путін ТБ" – відео

У шоу беруть участь і "регіонали"

У шоу на російських каналах беруть участь професійні українці, професійні американці і навіть професійний грек. Про це заявив в ефірі "5 каналу" спеціальний кореспондент УНІАН у РФ Роман Цимбалюк.

"Тобто такий цікавий пул тих, хто на словах є спаринг-партнером для того, щоб переконати аудиторію. Так налаштовано. Зрозуміло, що це пропагандистська машина. Я не знаю (чи вони на зарплаті – 5.UA), але точно такі нюанси як переліт, російська сторона оплачує, наскільки мені відомо. Із деякими людьми (професійними українцями – 5.UA) спілкуюся і вони себе, по-перше, вважають щирими захисниками України і, по-друге, справжніми зірками. Вони кажуть: "Я такий тут затребуваний"… Дуже багато дорослих людей з некріпкою нервовою системою,  вони від того, що їх показують по телебаченню просто втрачають розум… Час, коли можна було домовитися і когось переконати, він давно пройшов. І люди в Росії, які розуміють злочинність дій РФ в Україні, вони все одно будуть на боці українців ментально і не будуть писати цього у Facebook, а ті, хто кричать "Крим наш" – буде так само", – говорить Цимбалюк.

Журналіст також сказав, що беручи участь у таких шоу, почувається ніби в цирку: "Це як на арені цирку ти виступаєш і в тому плані, щоб навчитися публічної дискусії, – це, мабуть, найкращий варіант".

Окрім того, Цимбалюк розповів про те, що у таких шоу беруть участь "регіонали": "Вони наче хочуть показати, що є інша Україна, і для них, особливо про політив, про яких ти говориш – це майданчик для того, щоб тебе не зубували. Для політичного діяча це важливо... Але при цьому вони розуміють, що саме Росія забрала у них їхні будинки і політичне життя в Україні. Адже ніхто з тих, про кого ти говориш, не можуть повернутися в Донецьк, там вже зовсім інші власники".

Дивіться також повне відео інтерв'ю:

Дивіться відео за темою:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Черговий доказ "іхтамнєт": у зоні АТО виявили схрон боєприпасів з РФ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стала відома сума застави для Розенблата
Наступний матеріал
Вісім годин суперечок: як "бурштиновому" Розенблату цілий день запобіжний захід обирали

У Москві зіткнулись пасажирський потяг та електричка – ФОТО

Стихія у Москві: такої потужної зливи не було з 1923 року – фоторепортаж

Такої зливи не було з 1923 року: Москву накрив сильний дощ з градом

Блискавка влучила у два пасажирські літаки, які прямували до Москви

У Москві на вокзалі зіткнулись потяг "Стриж" та електричка: що відомо

"Україна має бути готова до найгіршого сценарію": Огризко прокоментував спільні білорусько-російські військові навчання