Про розрив усіх пактів про ненапад з Південою Кореєю оголосив Пхеньян

  Про розрив усіх пактів про ненапад з Південою Кореєю - оголосив офіційний Пхеньян. На додачу, КНДР перекрила пропускний пункт між двома державами і закрила гарячу лінію зв`язку з Сеулом. Це - реакція Північної Кореї на нові санкції, запроваджені ООН.

  Їх напередодні - одноголосно ухвалили члени Ради безпеки Організації об`єднаних націй. Вперше санкції матимуть фінансовий характер. Зокрема, вони передбачають арешт рахунків усіх банків та підприємств, причетних до ядерної програми Пхеньяна. Також більш ретельно контролюватимуться вантажі, які надходитимуть до Північної Кореї морем. Усі матеріали, які теоретично можна буде використати для виробництва боєголовок, - вилучатимуть. Санкції стали реакцією Радбезу на проведення Пхеньяном випробувань ядерної зброї у лютому. Ці дії порушили попередні резолюції ООН.

  Кім Сук, посол Південної Кореї в ООН: "Північна Корея заплатить справедливу ціну за свої вчинки. Пхеньян неодноразово погрожував різним країнам війною. Такі дії є неприпустимими. Санкції стануть справедливою реакцією на північно-корейську загрозу".

  Попередній матеріал
  "Емнесті Інтернейшнл" вимагає дослідити причетність правоохоронців до побиття Лебедя
  Наступний матеріал
  Вступ Румунії та Болгарії до Шенгенської зони у ЄС обговорять наприкінці року
  Теги:
  Loading...