Про продовження місії в Україні на місяць проситимуть Кокс і Квасневський

  Про продовження місії в Україні на місяць проситимуть Європарламент спостерігачі від цієї організації Пет Кокс і Олександр Квасьневський. Про це агентству «Інтерфакс» повідомило поінформоване джерело в Брюсселі. У ці хвилини завершується зустріч членів місії з керівниками партій та президентом Європарламенту.

   

  Кілька годин тому Олександр Квасневський виступив на міжнародній конференції під назвою «Угода про асоціацію між  Україною та ЄС та про зону вільної торгівлі». Політик порівняв 2013 рік із 1991, провівши паралелі між важливістю вільнюського саміту і проголошенням незалежності України. Колишній президент Польщі також висловив упевненість, що у листопаді угоду про асоціацію підпишуть, а Юлія Тимошенко - зможе найближчим часом поїхати на лікування за кордон.

  Олександр Квасневський, член місії Європарламенту в Україні: «На мій погляд, це дуже обґрунтовані надії. Чи станеться так? Чи буде підписана угода? Так, я думаю, що так. Я переконаний, що зараз для громадян України ця асоціація дасть відчуття захищеності прав, безпеки і справедливості». 

  О 18.30. на 5 каналі дивіться пряму трансляцію з прес-конференції за підсумками звіту місії Кокса-Квасневського. На ній виступатимуть глава Європарламенту Мартін Шульц та Пет Кокс і Олександр Квасневський.

  Попередній матеріал
  Кокс і Квасневський звітують перед Європарламентом про результати місії в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  На Львівщині чоловік вчинив акт самоспалення [відео]
  Теги:
  Loading...