Про перші успіхи своєї місії звітують військові спостерігачі ООН у Сирії

  Про перші успіхи своєї місії звітують військові спостерігачі ООН у Сирії. У супроводі представників влади вони відвідали місто Дераа один з центрів опозиції. Головним своїм завданням спостерігачі називають встановлення взаємодії з офіційним Дамаском та опозицією.
  Перші шість представників ООН - прибули до Сирії у неділю ввечері.  Їхня місія простежити за виконанням плану мирного врегулювання збройного конфлікту. Попри те, що обидві сторони  протистояння підтвердили готовність дотримуватися його насильство у країні не припиняється. Сирійські правозахисники повідомили про нові жертви атак проурядових сил. Водночас, державні ЗМІ пишуть, що озброєні опозиційні угрупування вбивають полонених сирійських солдатів.

  Ахмед Хімміче, голова місії спостерігачів ООН у Сирії: "Наша поїздка до Дераа була чудовою. Ми виконали там усі свої заплановані завдання. Можемо говорити про певний прогрес місії. Головна її мета налагодити зв`язок як з владою, так і з опозицією. Найближчим часом кількість представників ООН у Сирії збільшиться - прибудуть нові спостерігачі з Норвегії та Росії. Вони допоможуть нам працювати ефективніше".
  Попередній матеріал
  МВФ погіршив прогнози щодо України
  Наступний матеріал
  Тютюновий скандал у Австралії
  Теги: