Присягу склав переобраний на другий термін президент США Обама

  Провели церемонію приватно - у Блакитній кімнаті Білого Дому - і тривала вона не більше хвилини.

  Обама поклявся у вірності США на Біблії, що належить бабусі його дружини Мішель. На церемонії були присутні тільки члени сім`ї сорок четвертого президента США - перша леді Мішель, їхні доньки Малія і Саша. Цього разу, як і минулого, Барак Обама виголошуватиме присягу двічі - приватно і публічно. У 2009-му це довелось робити через помилку у тексті, якої припустились президент і голова Верховного суду. Цьогоріч - аби не порушувати Конституцію, за якою обраний глава держави має стати до роботи до 12-ої години 20-го січня. На самій інавгурації усе минулося без конфузів.

  Барак Обама, президент США: "Я, Барак Хуссейн Обама урочисто клянуся, що чесно виконуватиму обов’язки президента Сполучених Штатів і, по мірі своїх сил, охоронятиму, оберігатиму та захищатиму конституцію Сполучених Штатів. Допоможи мені Боже!"

  Сьогодні ж присягу склав віце-президент Сполучених Штатів Джо Байден. З урочистої церемонії - офіційно розпочалась процедура інавгурація президента Барака Обами. Публічна церемонія інавгурації президента відбудеться у понеділок на сходах Конгресу. На думку експертів - її відвідає значно менше людей, аніж на початку першого терміну президентства Барака Обами. Тоді до Вашингтона з’їхалося майже два мільйони людей, нині ж очікують лише кілька сотень тисяч.

  Попередній матеріал
  Водохреще у світі [відео]
  Наступний матеріал
  О. Шалімову - могло б виповнитися 95. Спогади друзів [відео]
  Теги:
  Loading...