Причини авіакатастрофи над Атлантикою, можливо, так ніколи і не з`ясують (РОЗШИРЕНО)

  Причини катастрофи Аеробуса А-330 над Атлантикою, можливо, так ніколи і не з`ясують. Про це заявили у французькому "Бюро розслідувань та аналізу". Уламки літака знайшли напередодні, проте чорні скриньки із записом останніх розмов екіпажу зараз лежать на океанському дні - і дістатися їх у цьому віддаленому районі Атлантичного океану буде непросто. Тим часом Бразилія - у триденній жалобі. Адже більшість пасажирів рейсу Ріо-де-Жанейро-Париж - це були саме її громадяни.

  Відповідальність за розслідування обставин зникнення літака взяла на себе Франція. Чому лайнер з двостами двадцятьма вісімома людьми виявився похованим на дні Атлантичного океану, чому не встиг покликати по допомогу, і як дістати з кількаметрової глибини записи останніх переговорів екіпажу - доведеться з`ясовувати слідчим. При чому  - батарей бортових самописців вистачить не більш як на місяць. Потім чорні скриньки не подаватимуть сигналів, і їх ніколи не вдасться знайти. У пошуках вже пообіцяла допомогти Бразилія. Попередній звіт причин катастрофи обіцяють оприлюднити до кінця червня.

  Поль-Луї Арсланян, директор Бюро розслідувань нещасних випадків: "Ця катастрофа - найгірша з тих, з якими стикалася цивільна авіація Франції. Аварія сталася у важкодоступному регіоні, тому розслідування буде непростим. Водночас ми не здаємося -перевіряємо і розслідуємо усі версії".

  Проте головну роль у розслідуванні відіграватиме паризька жандармерія - саме їй передали  справу, бо більшість загиблих французів - мешканці столиці. Поки що родичі та близькі зниклих пасажирів мешкають у готелі, який винайняла для них авіакомпанія. Уже за кілька днів вони роз`їдуться до домівках чекати результатів слідства. Так само як і родини пасажирів інших національностей. Бразилія вшановує пам`ять своїх загиблих співгромадян триденною жалобою. У готелі при аеропорту Ріо-де-Жанейро також досі мешкають родичі пасажарів того рейсу. І чекають хоч якихось новин.

  Люди: "Досі нічого не відомо. Я прийшов дізнатися бодай щось, але вони самі, схоже, не мають жодних відомостей. Там була моя дочка, вона летіла до Парижа на канікули".

  У тому, що знайдені уламки - належать саме лайнеру, який виконував рейс Ріо-де-Жанейро - Париж, не сумніваються ані французькі, ані бразильські пошуковці. Проте доказів досі немає. Розвідувальний літак не може сісти на хвилі через негоду, а бразильський корабель лише надвечір наблизиться до району загибелі лайнера.

  Юлія Куцуенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Першу смерть від вірусу "H1N1" підтвердили у Чилі
  Наступний матеріал
  Бен Ладен розкритикував політику Обами
  Теги:
  Loading...