5.ua

Президенти США та Естонії поговорили про допомогу Україні

  Україна може розраховувати на економічну підтримку Сполучених Штатів та Європи. Такого висновку дійшли американський президент Барак Обама та його естонський колега Тоомас Хендрік Ільвес.


  Про це політики заявили в ході прес-конференції у Таллінні.

  "Сполучені Штати підтримують реформи, заплановані Петром Порошенком. Ми тісно співпрацювали із МВФ, щоби гарантувати транш для Києва. Світова спільнота має об’єднатися задля допомоги Україні, шлях до її процвітання буде довгим, можливо він триватиме кілька десятиліть, але ми готові підтримати її розвиток", – закликав Барак Обама.

  Крім того, Обама та Ільвес повідомили – учасники саміту НАТО, що стартує вже 4 вересня, планують розглянути способи допомоги України, що зіштовхнулася із військовою агресією Росії.

  Президент Естонії уточнив: "Україні потрібна політична підтримка – це передусім економічна, військова, та гуманітарна допомога. В Уельсі учасники саміту НАТО спробують узгодити подальші кроки задля поліпшення співпраці України та Альянсу. Що стосується Естонії – ми подвоїли нашу гуманітарну допомогу Україні, ми прийняли тяжко поранених солдатів на лікування в естонські лікарні. Росія зробить усе можливе, щоб завадити майбутнім парламентським виборам в Україні, тож Києву треба бути готовим до труднощів і показати чесне та прозоре голосування".

  Нагадаємо, сьогодні ж Барак Обама заявив: мир на Донбасі неможливий, поки Росія підтримує терористів. Так він прокоментував інформацію про те, що Порошенко і Путін, начебто, домовилися про постійне припинення вогню на Донбасі.

  Попередній матеріал
  20% переселенців з Криму і Донбасу звернулись по медичну допомогу - МОЗ
  Наступний матеріал
  НБУ планує утримувати курс гривні на рівні 12,4-12,8 за долар протягом 2-3 тижнів
  Теги:
  Loading...