5.ua

Президенти країн Митного союзу хочуть зустрічі з президентом України

  Президенти Білорусі, Росії та Казахстану Олександр Лукашенко, Володимир Путін і Нурсултан Назарбаєв готові провести у Мінську (Білорусь) зустріч з президентом України Петром Порошенко для обговорення актуальних питань.


  Про це 14 серпня заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє білоруська агенція БЕЛТА.

  "Є така ідея, оскільки виникає маса питань. По-перше, у зв’язку з підписанням Україною Договору про асоціацію з Євросоюзом. Ми дуже занепокоєні цим і боїмося, щоб товари з Євросоюзу з нульовим митом через Україну не пішли у Білорусь, Росію і Казахстан і не задушили наші економіки. Це природно, це побоювання будь-якої держави. Тому ми за це дуже переживаємо", – зазначив Лукашенко.

  "По-друге, у зв’язку з введенням Росією ембарго на поставки деяких товарів у Російську Федерацію створилася інша ситуація, і нам було б дуже важливо в Митному союзі обговорити цю, другу проблему", – наголосив президент Білорусі.

  При цьому, наголосив Лукашенко, наразі питання за Україною.

  Українська сторона поки що не коментувала цю пропозицію.

  Як повідомляло раніше "Радіо Свобода", 13 серпня Путін, Лукашенко та Назарбаєв під час телефонної розмови підтвердили "можливість проведення зустрічі держав-членів Митного союзу і України у третій декаді серпня згідно з пропозицією президента Білорусі Олександра Лукашенка".

  До речі, як раніше заявляв урядовий уповноважений у справах європейської інтеграції Валерій П’ятницький, Україна готова припинити санкції проти білоруських товарів, якщо білоруська сторона зніме перешкоди для українського експорту.
  Попередній матеріал
  Суд звільнив від відповідальності зрадника-професора "за співпрацю зі слідством"
  Наступний матеріал
  Львів попрощався із загиблим на Донбасі офіцером 24-ї мехбригади
  Теги:
  Loading...