Фото euromag.ru

Президенту Франції у четвер доведеться повечеряти двічі, щоб Обама і Путін не перетнулися

  У президента Франції Франсуа Олланда у четвер, 5 червня, заплановані неформальні вечері із російським та американським колегами Володимиром Путіним та Бараком Обамою.

  Як повідомляє Associated Press, через конфлікт між Обамою та Путіним Олланду доведеться повечеряти двічі.

  Спочатку глава Франції зустрінеться із американським колегою, а потім – із російським. На обидві вечері у політиків виділено по дві години.

  Агентство зазначає, що подвійна вечеря – це справжній виклик для шлунка, однак це найкраще дипломатичне рішення для того, щоб запобігти зустріч світових лідерів, які останнім часом не ладнають між собою через українську кризу.

  Для того, щоб Путін і Обама раптом не перетнулися, одна із вечерь відбудеться за межами Єлисейського палацу.

  Зазначимо, Олланд стане першим західним лідером, який зустрінеться з Путіним з початку української кризи та анексії Росією Криму.

  Однак вже наступного ранку, 6 червня, Путін зустрінеться з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Зазначимо, ініціатором двосторонньої зустрічі була саме Меркель.

  Раніше німецькі ЗМІ писали про те, що багато світових лідерів відмовилися сидіти або стояти поруч із Путіним на урочистих заходах, присвячених 70-іччю висадки союзних військ у Нормандії.

  Попередній матеріал
  Правники вимагають прозорості конституційних реформ
  Наступний матеріал
  МВС оприлюднило список загиблих під час вибуху в Луганській ОДА
  Теги: