Фото wazoow.com

Президента Південної Африки зобов‘язали опублікувати компромат на самого себе

  Президент Південноафриканської Республіки Джейкоб Зума програв суд щодо оприлюднення секретних записів, через які йому можуть висунути понад 700 звинувачень у корупції.


  Як пише The Guardian, рішення Верховного Апеляційного суду Республіки після п‘ятирічної судової тяжби виявилось ударом для Зуми, рейтинг якого останнім часом упав через значні витрати на можернізацію свого особняка і проблеми зі здоров‘ям.

  Президент має оприлюднити так звані "шпигунські стрічки", які були використані в якості підстави відмовитися від звинувачення Зуми у шахрайстві і корупції незадовго до того, як він став президентом в 2009 році.

  Йдеться про телефонні переговори, які велися в 2007 році між представниками силових структур та прокуратури. Зокрема, вони обговорювали, що кримінальні справи стосовно Зуми були сфабриковані, щоб перешкодити йому стати главою держави.

  У 2005 році Зумі вперше пред'явлені звинувачення в корупції. Після цього порушили кримінальну справу за підозрою в згвалтуванні, яке згодом було припинено. У березні цього року правозахисники в Південній Африці звинуватили главу держави в витрачанні 23 мільйонів доларів з бюджету на реставрацію своєї резиденції.
  Попередній матеріал
  До Житомира із зони АТО повернулись 200 міліціонерів
  Наступний матеріал
  У Туреччині оголошено склад нового уряду
  Loading...