Президента обирають сьогодні в Азербайджані

  Президента країни обирають в Азербайджані. Натепер уже проголосували понад 33 відсотки виборців. За крісло Президента змагаються семеро кандидатів, серед них і чинний глава держави - Ільхам Алієв. Через вибори - сьогодні у країні - вихідний.
  Серед кандидатів є опозиціонери. Утім, так звані "радикальні" противники чинної влади від участі в перегонах відмовилися. Голосування відбудеться за будь-якої явки, а переможе кандидат, який здобуде більше 50 відсотків голосів. За законом, можна провести і другий тур, але на практиці такого ще не було. 2003-го року - Алієв отримав майже 77 відсотків голосів. Але справжній рекорд належить його батькові. За Гейдара Алієва свого часу проголосували майже 99 відсотків азербайджанців. Серед новинок нинішніх виборів - веб-камери на дільницях. Тож за голосуванням можна буде спостерігати і в Інтернеті. Результати оголосять за десять днів.

  Джейнс Ленарчич, глава місії спостерігачів ОБСЄ: "Ми спостерігаємо не лише за прозорістю виборів, а й за конституційністю процесу загалом. На дільницях усе спокійно".
  Попередній матеріал
  Влада має забезпечити незалежність судів,- пленум Вищого адмінсуду
  Наступний матеріал
  Індієць Аравінд Адіга став лауреатом Буккерівської премії
  Теги:
  Loading...