Президент Венесуели отримає особливі повноваження

  Особливі повноваження отримає президент Венесуели Ніколас Мадуро. За це проголосувала Національна Асамблея країни. Щоправда, поки - лише у першому читанні. Попереду - розгляд законопроекту спецкомісією і ще одне голосування у парламенті.

   

  Втім, ці процедури аналітики називають формальними, найвірогідніше - закон ухвалять. Згідно з документом - венесуельський лідер протягом року зможе створювати нові закони без підтримки парламенту просто видаватиме декрети. Сам Мадуро стверджує: це необхідно, щоби подолати корупцію та економічну кризу. Він заявив: з початку кампанії з боротьби з завищеними цінами - за ґрати потрапили вже більше сотні бізнесменів. Саме приватних підприємців, або ж, словами Мадуро, буржуазію - влада вважає відповідальною за підвищення цін на електротехніку та  товари першої необхідності.

  Ніколас Мадуро, президент Венесуели: «Ми завдамо буржуазії - революційного удару, і вороття назад не буде. Я перепрошую народ Венесуели, що не зробив цього раніше. Але зараз - запевняю, що захищу людей від спекулянтів та корупціонерів».

  Попередній матеріал
  Філіппінському місту Ілойло загрожує екологічна катастрофа
  Наступний матеріал
  Українська збірна готується до вирішальних поєдинків відбіркового турніру Чемпіонату світу [відео]
  Теги:
  Loading...