YouTube / DAILY SABAH

Президент Туреччини випадково врятував самогубця - ЗМІ

  Турецький президент Реджеп Таїп Ердоган відрадив чоловіка від наміру стрибнути з 64-метрового Босфорського мосту в Стамбулі.

  Про це повідомляє Inforesist з посиланням на турецьку державну інформагенцію Anadolu. Інцидент стався під час проїзду президентського кортежу по мосту. Після того, як голова держави та його охорона побачили поліціянтів, які намагалися зупинити чоловіка від спроби самогубства, кортеж зупинився.

  Ердоган направив своїх охоронців до потенційного самогубця, щоб вони сказали йому, що президент хоче його бачити. Чоловік був ошелешений цим і підійшов до машини та навіть поцілував Ердогану руку.

  Чоловік поговорив з президентом, який переконав його не позбавляти себе життя та пообіцяв допомогти йому та зробив кілька телефонних дзвінків в присутності чоловіка, мабуть, для того, щоб доручити підлеглим вирішити проблеми свого співрозмовника, зазначається у повідомленні.

  Як зазначає Anadolu, обидва Босфорських мости в Стамбулі є популярним місцем для скоєння суїциду. Щорічно з них зістрибують десятки людей. Останній такий випадок стався 6 грудня.

  Нагадаємо, на початку грудня Ердоган пообіцяв піти у відставку, якщо буде доведена торгівля Туреччини нафтою з ІД.

  Попередній матеріал
  Туреччина евакуює із зони АТО етнічних турків
  Наступний матеріал
  Екс-міністр економіки: Який у нас уряд – такий у нас і бюджет