Президент США накладе вето на запропонований республіканцями законопроект

  Президент Сполучених Штатів Барак Обама накладе вето на запропонований республіканцями законопроект про збільшення допустимого розміру державного боргу. Про це повідомляють у Білому Домі.
  Спікер Палати представників республіканець - Джон Бейнер - запропонував план, за яким ліміт урядових позик розширюється на один трильйон доларів і, приблизно, на таку ж суму скорочуються бюджетні витрати. Президент США неодноразово заявляв, що погодиться на скорочення витрат лише за умови одночасного збільшення деяких податків. За рахунок них президент Обама та демократична партія планують фінансувати низку соціальних програм. Якщо допустимий розмір державного боргу США не буде збільшений до 2-го серпня - на країну очікує дефолт.

  Джей Карні, речник Білого Дому: "Президент чітко пояснив свою позицію і зазначив, що зможе підписати лише компромісний документ. Нам потрібен такий законопроект, який задовольнить усіх. Він має бути підтриманий обома палатами Конгресу та не суперечити переконанням глави держави". 

  Попередній матеріал
  2 дні в зоопарку прожили музиканти популярного чеського гурту "Найтворк"
  Наступний матеріал
  Норвезька поліція евакуює людей із центрального вокзалу Осло
  Теги: