Президент Південної Кореї назначила прем‘єром колишнього журналіста

  Президент Південної Кореї Пак Кин Хе призначило нового прем‘єр-міністра замість Чон Хон Вона, який подав у відставку після катастрофи порома "Севол".

  Новим прем‘єром південної Кореї став колишній голова одного з департаментів газети "Чуна ільбо", екс-журналіст Мун Чан Гик, передає агентство Yonhap.

  Для офіційного затвердження Мун Чан Гика на посту прем'єр-міністра Південної Кореї його кандидатура має бути схвалена Національною асамблеєю країни.
  Колишній прем‘єр подав у відставку у середині квітня.

  Жертвами катастрофи порома "Севол" за останніми даними стала 291 людина. Більшість із яких – діти. Ще 13 людей досі вважаються зниклими безвісти.

  Пасажирське судно "Севол" зазнало аварії 16 квітня біля південно-західного узбережжя Південної Кореї. На його борту перебували 476 осіб, переважно школярі, що вирушили на екскурсію.

  У справі про катастрофу затримано близько 20 осіб - це співробітники компанії, якій належить пором, члени екіпажу та працівники корейської асоціації судноплавства. Їм закидають причетність до корупції та порушення правил безпеки.

  Попередній матеріал
  Російське Міноборони планує розмістити у Бельбеку підрозділ винищувачів Су-27
  Наступний матеріал
  Невідомі викрали з військової кафедри ДонНТУ макети зброї та протигази
  Теги: