5.ua

Президент Молдови знову виступив проти російської армії у Придністров'ї

  Президент Молдови Ніколае Тімофті заявив, що присутність іноземних військ на території країни грубо порушує конституційний нейтралітет держави.

  Про це йдеться у заяві лідера Молдови, яку оприлюднено прес-службою президента країни.

  "Глава держави строго дотримується конституційних норм нейтралітету Молдови.  Водночас, президент переконаний, що присутність іноземних військ на території держави грубо порушує її конституційний нейтралітет", – йдеться у заяві  Тімофті.

  Президент висловив подив у зв'язку з позицією молдовських комуністів, які публічно не висловилися з приводу порушення Росією норм конституційного нейтралітету Молдови хоча вимагають від президента подати у відставку через порушення цих норм у зв'язку з підписанням угоди про асоціацію з ЄС.

  "Президент шкодує, що партія, яка керувала країною протягом восьми років, дистанціюється від ними ж розпочатого європейського проекту Молдови, виступаючи проти підписання угоди про асоціацію з ЄС і модернізації всіх сторін життя держави", – наголосив Тімофті.

  Нагадаємо, що на території невизнаної Придністровської республіки, яка є частиною Молдови, дислокована російська 14-та армія.

  Попередній матеріал
  Уряд хоче відгородитись від Росії інженерно-технічними спорудами
  Наступний матеріал
  Терористи не дозволяють вивезти більше 500 дітей-сиріт із зони боїв
  Теги:
  Loading...