Президент Ізраїлю Шимон Перес святкує 90-літній ювілей

  На півтора місяці раніше вирішив відзначити свій день народження президент Ізраїлю Шимон Перес. 2 серпня йому виповниться 90 років.
  Святкування об`єднали з президентською конференцією в Єрусалимі. На неї щороку з`їжджаються кілька тисяч політиків, бізнесменів та митців з усього світу. Шимона Переса, найстарішого президента у світі, привітали світові лідери та голівудські зірки. Одним з головних гостей став Білл Клінтон, екс-президент США. Йому Перес вручив президентську медаль - за внесок у розвиток Ізраїлю. Президенти та чільники країн, які не змогли приїхати, надіслали відеопривітання. Зі сцени Пересу заспівала Барбара Стрейзанд, а в залі були присутні актори Шерон Стоун і Роберт де Ніро.

  Шимон Перес, президент Ізраїлю: "Для мене важливо те, що буде завтра. Те, що вже сталося - не змінити. Я не збираюся витрачати на це час, я живу майбутнім. Нехай фіксуванням минулого займаються історики. Я вважаю, що варто витрачати енергію на те, щоби кращим став майбутній світ, а не пам`ять про минуле".
  Попередній матеріал
  Новий тренер львівських "Карпат" - Олександр Севідов
  Наступний матеріал
  Турецька поліція знову розігнала мітинг в Анкарі
  Теги: