Президент Чехії вимагає зауважень до Лісабонської угоди

  Між двох вогнів. Чеський уряд шукає способів домовитися з Євросоюзом, який вимагає ратифікувати Лісабонську угоду, та президентом.
  Вацлав Клаус наполягає на додатку до документу, який не дозволить німцям, вигнаним після Другої світової війни, претендувати на нерухомість у Празі. Прем’єр Чехії Ян Фішер пообіцяв вирішити проблему вже до кінця цього року. Зауваження до лісабонської угоди були раніше у Ірландії. Утім островитяни вдовольнилися усними гарантіями лідерів Євросоюзу. Однак Вацлав Клаус каже - у випадку з Чехією цього буде не достатньо.

  Ян Фішер, прем’єр-міністр Чехії: "Ми готові обговорити з нашими європейськими партнерами шляхи виходу з ситуації, яка склалася. Ми відкриті до діалогу, до пошуку нестандартних рішень. Розуміємо - треба знайти таке рішення, яке б не передбачало повторну ратифікацію країнами, які вже зробили цей крок. Водночас, ми будемо працювати з нашим президентом. Ми хотіли б отримати від нього гарантії, що він таки підпише документ, коли суперечності буде знято".

  Попередній матеріал
  У США шукають нахабного злодія
  Наступний матеріал
  У Колумбії вшановували найкращих латиноамериканських музикантів (РОЗШИРЕНО)
  Теги: