delfi.lt

Президент Австрії залишає свою посаду після 12-річного правління

  У своїй прощальній промові соціал-демократ торкнувся теми мігрантів

  Федеральний Президент Австрії Хайнц Фішер залишає свою посаду після дванадцятирічного періоду перебування на чолі держави, пише Deutsche Welle.

  У своїй прощальній промові 77-річний соціал-демократ торкнувся теми мігрантів. "Міграційна політика Австрії повинна формуватися як на підставі раціональності, так і на підставі гуманності. Лише одного з двох буде мало!" - наголосив він.

  Також щодо теми Brexit, Фішер підкреслив, що шкодує про вихід Великої Британії з ЄС. "Подальше активне співробітництво Австрії з досягнення цілей і цінностей європейської мирної політики і в рамках європейського проекту має залишатися центральним пунктом нашої політики", - підкреслив він.

  Нагадаємо, 1 липня Конституційний суд Австрії визнав недійсним другий тур президентських виборів, що відбувся 22 травня і в якому кандидат Александр Ван дер Беллен, близький до партії "зелених", з мінімальним відривом випередив Норберта Хофера з правопопулістської Австрійської партії свободи (АПС). Повторні вибори пройдуть 2 жовтня.

  Так, у результаті, після відходу Фішера, резиденція федерального Президента Австрії в Хофбурзі буде пустувати близько трьох місяців. Функції Президента, в основному репрезентативні, візьме на себе тимчасовий орган з трьох голів національної ради - палати представників австрійського парламенту: Карлхайнца Копфа, Доріс Бурес і Норберта Хофера, одного з кандидатів в президенти. Президент в Австрії обирається на шість років.

  Попередній матеріал
  Правозахисниця: Кремль утримує 29 українських політв'язнів, з них 15 - в Криму
  Наступний матеріал
  На Львівщині під час екстреної посадки легкомоторного літака відірвало праве крило
  Теги:

  Формула-1: Гамільтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австрії

  Австрійці повторно обиратимуть президента

  Австралійські художники на київській багатоповерхівці намалювали незвичну "Батьківщину-Матір"

  В Австралії шторм зірвав дахи з будинків